Dragon Cubing 2019
Kraków
Poland
 
3x3x3 Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
First Round
Second Round
Final
4x4x4 Cube
Combined First
Final
5x5x5 Cube
Combined Final
6x6x6 Cube
Combined Final
7x7x7 Cube
Combined Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 Fewest Moves
Final
3x3x3 One-Handed
Combined Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
First Round
Second Round
Final
Skewb
First Round
Second Round
Final
Square-1
Combined Final
3x3x3 Multi-Blind
Final
 
Competitors
Adam Jagła
Adam Pietrzak
Aleksandra Dziukiewicz
Antonina Bieryt
Artur Rzegost
Bartłomiej Gałczyk
Bartłomiej Krokos
Bartłomiej Maślanka
Bartłomiej Migas
Bartłomiej Tobiasz
Brian Cegiełko
Dawid Gołębiowski
Dmytro Polishchuk
Dominik Czechowski
Dominik Górny
Fabian Toboła
Filip Andrzejczuk
Filip Szostak
Gabriel Marczak
Grzegorz Chudzik
Grzegorz Makuch
Grzegorz Łucki
Grzegorz Łuczyna
Ignacy Buczek
Jakub Bartos
Jakub Grynia
Jakub Grzyb
Jakub Hibszer
Jakub Lorens
Jakub Soboń
Jakub Stachniak
Jakub Sykulski
Jakub Żelazny
Jan Goroszewski
Jan Krzanowski
Jan Parzniewski
Jan Zych
Jerzy Chmiel
Jonatan Kłosko
Kacper Gałczyk
Kacper Przełożny
Kacper Ryś
Kacper Ślęzak
Kacper Wójcik
Kamil Michalak
Kamil Ścisłowicz
Karol Przewięźlikowski
Karol Zakrzewski
Karolina Kozłowska
Konrad Kowalski
Konrad Przetacznik
Krystian Czudej
Krystian Święch
Krzysztof Bober
Krzysztof Ligarski
Ksawery Bartman
Maciej Papkoj
Magdalena Pabisz
Maksymilian Majcher
Marcel Grüner
Mateusz Bednarczyk
Mateusz Czarnik
Mateusz Kotwica
Mateusz Śmiatacz
Mateusz Stach
Mateusz Szulik
Mateusz Szwugier
Mateusz Zieliński
Michał Bogdan
Michał Górny
Michał Halczuk
Michał Kmiecik
Michał Marszałek
Michał Mlostek
Michał Soboń
Michał Woźniak
Mikołaj Bąk
Mikołaj Rydlewski
Nikodem Burghardt
Oliwia Jaworska
Patryk Skrzyński
Patryk Szymula
Pawel Zatorski
Paweł Ożóg
Piotr Gałczyk
Piotr Marcisz
Piotr Melczewski
Piotr Olszewski
Piotr Pojda
Przemysław Rogalski
Radosław Drozdowicz
Sylwester Jaroszewski
Szymon Brzana
Szymon Jeziorski
Szymon Juroszek
Szymon Malinowski
Szymon Plebańczyk
Szymon Prajsnar
Szymon Żebracki
Tomasz Cepil
Tomasz Zaleski
Vladyslav Hreben (Владислав Гребень)
Witali Bułatow
Witold Sołtysik
Wojciech Gosztyła
Wojciech Kotulski
Yehor Chornyi (Єгор Чорний)
Łukasz Burliga
Łukasz Pielczyk
 

3x3x3 Cube - Final
#namecountryt1t2t3t4t5averagebest
1
Poland
7.0010.178.469.048.118.547.00
2
Poland
7.7912.309.686.828.718.736.82
3
Poland
8.687.589.788.2717.538.917.58
4
Poland
8.1812.188.347.8610.629.057.86
5
Poland
9.419.196.529.4710.569.366.52
6
Poland
8.369.0410.819.4110.259.578.36
7
Poland
10.028.2410.249.2211.069.838.24
8
Poland
13.1410.479.7810.228.2010.168.20
9
Poland
10.2811.7410.359.3910.8110.489.39
10
Poland
10.8912.799.7211.069.9410.639.72
11
Poland
10.1111.4510.3913.739.7010.659.70
12
Poland
10.3415.3417.1712.239.8712.649.87